20 sierpnia 2013

JESIEŃ W KOLORACH LATA

Wydaje się,że lato dopiero nadeszło,wyczekiwane z wielką tęsknotą,a już niedługo będziemy musieli się z nim pożegnać.Ulubione przez nas letnie,zwiewne sukienki wymienić na ciepłe ubrania.
Więcej jednak optymizmu,ponieważ nie taki diabeł straszny.Projektanci na całym świecie nie zatrzymali się przy tradycyjnych jesienno-zimowych szarościach.Bowiem kolekcje jesieni 2013 posiadają wiele letnich barw.Tak smutno więc nie będzie.
Jednym z symbolicznych kolorów na wrzesień będzie wrzos,który w połączeniu z brązem i szarością jest hitem tegorocznej jesieni.
Nowym i ciekawym trendy tej jesieni będzie panterkowy look.Połączony z czernią doda panterce elegancji.
Doskonałymi też kolorami tego sezonu,odpowiednio połączonymi ze sobą jest burgund,szary i dojrzała zieleń,ale łączone dwa,nie trzy.Bardzo idealne zestawienia.
Hitem sezonu będzie również wojskowe moro.Należy jednak uważać,aby nie nosić go w nadmiarze,bo wówczas powiększy sylwetkę.
Na wielu jesienno-zimowych pokazach mody gościł pastelowy róż.Wygląda bardzo ładnie i romantycznie.
Najważniejsze,czego nie da się pominąć w jesienno-zimowych kolekcjach są kwiaty,które będą kwitły w modzie przez cały rok.Lecz ze względu na porę roku wystąpią na lekko przyciemnionym tle.
Zatem nie należy się bać jesieni,gdyż jak zauważyliście,będzie w kolorach lata,a przy tym sama tęsknota za latem nie będzie taka straszna jak nam się wydaje.
O jesiennych stylizacjach pomyślmy więc z radością :)

Więcej na www...ze względu na kopiowanie artykułów link do strony o red.tekstach podaję dla osób znających rynek modowo-modelingowy i poważnie zainteresowanych współpracą!!!

UWAGA!!!Proszę nie kopiować postów!!!Kopiowanie treści postów całkowicie zabronione!!!
                            Źródła zdjęć:http://glaminside.tumblr.com/

                                           http://bit.ly/13SD3BV
http://www.ralphlauren.tumblr.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Serdecznie dziękuję za wszystkie komentarze, dzięki którym mogę Was poznawać, odwiedzać i wzajemnie obserwować.