3 stycznia 2015

Obok noworocznych postanowień / MKZ nastaniem Nowego Roku bardzo popularne stały się ostatnio postanowienia i obietnice,którym nie ma końca,niedobre nawyki zamierzamy zastąpić nowymi,lepszymi etc.
Jak szybko postanowiliśmy,tak szybko stały się one ulotne.
Życie rządzi się swoimi prawami,na które nie zawsze możemy mieć wpływ.Czasami realizacja planów się udaje,lecz nie na sto procent.Najczęściej to życie kieruje nas na swoje ścieżki i zazwyczaj inaczej niż  miało to być.Tak już jest - plany planami,życie życiem.Nie oznacza to jednak,że nie należy planować.Bo w życiu musimy mieć jakiś cel i trzeba starać się go realizować.


Jak by nie było zaczynamy planować oczywiście od stycznia.
Marzymy,notujemy i realizujemy.
Kochani - życzę dobrych postanowień i spełnienia!!!

Osobiście nie jestem zwolenniczką takich obyczajów.Ciągle coś sobie postanawiam w zależności od nadarzających się sytuacji.Czasami układa się po mojej myśli.
Jak wszyscy,mam wiele planów i marzeń,z których kilka zapewne się sprawdzi.Bo dlaczego nie...

Na pewno nie przestanę kochać mody i dobrych projektantów,chociażby Michaela Korsa,którego rzeczy można nabyć już w Polsce w Warszawie.


    http://bit.ly/1ovQFuYWierzę,że taki sklep będzie funkcjonował również w Krakowie i innych polskich miastach.Chciałabym mieć w swojej garderobie wiele jego ubrań,torebek i dodatków.
Chociażby tę krótką sukieneczkę z dzianiny - najnowsza jego kolekcja.    http://mko.rs/19B8E


  Inne nowości Michaela Korsa 2015
   http://www.michaelkors.com/