19 grudnia 2014

Czapka / z pomponemLubicie zimą czapki na głowie,bo ja nie tylko ich nie lubię,ale też nie mam w swojej garderobie ani jednej i nigdy nie miałam ze względu na włosy i na niewygodę.Nie oznacza to jednak,że nie chronię głowy przed zimnem czy mrozami.Na szczęście zimy mamy coraz cieplejsze,z tego też powodu   można z czapek zrezygnować.
Dla mnie alternatywą w takiej sytuacji /kiedy już naprawdę/zajdzie taka konieczność jest turban z szalika.Lubię,kiedy włosy nie są do końca ukryte pod czapką,poza tym nie elektryzują się.
/Zdjęcia takiej stylizacji wkrótce/
Trudno sobie jednak wyobrazić zimowy sezon bez ciepłej czapki,która ochroni przed zimnem i wszelkimi o tej porze roku chorobami.Zimowe nakrycie głowy doskonale nas otuli i sprawi,że nasza stylizacja nabierze też nowego i ciekawego looku.
Sklepy odzieżowe oferują mnogość czapek na zimę - od jednolitych po  wielokolorowe.
Popularne z ubiegłych sezonów czapki smerfetki zostają szybko wyprzedzane przez wełniane czapki z pomponem,które wykonane z miękkiej,puszystej i milutkiej wełny cieszą się dużym powodzeniem.
Czapki z pomponem nadają się zarówno do klasycznych jak również casualowych stylizacji.
Inspiracje tych czapek znajdziemy w kolekcjach słynnego projektanta mody Tommy Hilfirgera.
Wielkimi fankami tego rodzaju nakryć głowy jest młodzież.Nic dziwnego,skoro efektowny wygląd czapek z pomponem przyciąga a przy tym są one milutkie,ciepłe i bardzo wygodne.
To również trend zimy 2014.


Źródła zdjęć:
http://vogue.cm/1sv7MxK
http://po.st/RyD7AQ
http://tommy.com/HilfigerCollectionBeanie
http://youtu.be/ITIaYoWCPkE