23 stycznia 2017

Pierwsza Dama Ameryki - Melania Trump i styl
Kilka dni temu poznaliśmy nową Pierwszą Damę USA Melanię Trump.

Osobiście podoba mi się jej styl,przyznać też należy,że jest piękną kobietą a przy tym bardzo elegancką.
Nie interesują mnie opinie innych ludzi na jej temat.Bardzo łatwo jest krytykować kogoś,kogo się w ogóle nie zna.Pierwszym objawem takiej krytyki jest oczywiście zazdrość,często nieuzasadniona,ot tak,po prostu.Dlatego trzeba być obiektywnym w ocenianiu innych osób,mieć zawsze swoje zdanie,nigdy nie należy sugerować się opiniami innych,często nieznanych też osób.
Pamiętajmy o tym,jak łatwo jest doklejać komuś felietony najczęściej z życia innych ludzi.
Trudno to potem naprawić.Ludzie zazdrośni najczęściej tak postępują,opisują kogoś im nieznanego zazwyczaj na swoje podobieństwo.Niczemu to nie służy,niczego nie zmienia,wręcz przeciwnie,powraca do tych złośliwych.

Wracając do stylu Melanii Trump - jej styl to klasyka i elegancja w najlepszym wydaniu.

Podczas zaprzysiężenia i inauguracji strój Melanii T.nawiązywał do stylu Jackie Kennedy,a sama Melania wyglądała rewelacyjnie.

Jak każda pierwsza Dama musi ubierać się przecież stosownie do wydarzeń.Pierwsza Dama Ameryki na różnego rodzaju spotkaniach  pojawia się / z mężem oczywiście/ w stonowanych zestawieniach.

Debaty i wszystkie wydarzenia polityczne wymagają odpowiedniej stylizacji.
Odkąd Melania Trump została pierwsza damą USA pojawia się często pytanie,czy zyska ona miano ikony stylu,jak inne pierwsze damy Ameryki? 

Do tej pory każdą pierwszą damę ubierał osobisty projektant.Tym razem amerykański świat mody nie chce dbać o jej styl. 

Niechęć wobec projektowania dla Melanii Trump wyraził chociażby sam Tom Ford.

Pomimo sprzeciwów niektórych projektantów znaleźli się i tacy,którzy chętnie podejmą się nowych modowych wyzwań i będą ubierać pierwszą damę MT.
Do grona takich twórców należą m.in. Calvin Klein,Carolina Herrera oraz Ralph Lauren i Karl Lagerfeld.Do nich zapewne dołączą i inni.

A Wy jak oceniacie obecnie styl Pierwszej Damy Ameryki?
Źródło zdjęć:
http://www.vogue.it/
https://www.instagram.com/stefanogabbana/
http://www.vogue.co.uk/