21 lutego 2015

II EDYCJA MIĘDZYNARODOWYCH TARGÓW MODY PTAK EXPOWyjazdy i powroty to duża część mojego modowo/modelingowego życia zawodowego.
Dzisiaj podzielę się z Wami moim pobytem i udziałem na II edycji Międzynarodowych Targów Mody PTAK EXPO.
To tutaj w Centralnej Polsce na przedmieściach Łodzi na obszarze 200 hektarów zostały wybudowane wspaniałe obiekty targowe stanowiące 250 000 m kw.powierzchni wystawienniczej.
Nie jest możliwe się zgubić,dojazd jest znakomity,a budynki usytuowane przy węźle komunikacyjnym drogi A1 i łączą się z drogą ekspresową S8.

Międzynarodowe Targi Mody PTAK EXPO to jedna z największych imprez modowych,jedyne Miasto Mody w Europie.Impreza zorganizowana została na najwyższym poziomie.
Wielka elegancka przestrzeń  przyciągała jak magnez do odwiedzania stoisk,nie wspominając  o dokonaniu dobrych zakupów/ kolekcje piękne i niepowtarzalne/
Obiekt niemały,zmęczenie duże,lecz warto było.

Warto podkreślić,że w targach uczestniczyli producenci i dystrybutorzy odzieży z całego świata.
Prezentacje najnowszych kolekcji oraz pokazy mody najlepszych polskich i zagranicznych projektantów to jedna z głównych atrakcji całego wydarzenia.
Organizacja trzeba przyznać - rewelacyjna!Lubię dobrze zorganizowane imprezy.

Klimat i wrażenia znakomite.

W dwóch następnych postach  c.d.relacji i fotorelacji z targów /Pokaz mody znanych projektantów oraz marka i projektant,których osobiście wyróżniłam za rewelacyjne kolekcje oraz ekskluzywny i niepowtarzalny klimat.

 Wzmianka o wydarzeniu również na http://www.fotomody.pl/aktualnosci/411/ii-edycja-miedzynarodowych-targow-mody-ptak-expo-relacje-i-fotorelacje