9 grudnia 2014

ZŁOTY LOOK
Nie ma dzisiaj w modzie takiego koloru,który byłby pominięty przez projektantów.Z każdego bowiem potrafią stworzyć świetny i niepowtarzalny look.Tym razem o złocie,które będzie hitem sezonu wiosna/lato 2015.Myślę,że jakiś element tego trendu znajdzie się w niejednej szafie np.złota spódniczka mini z domieszką srebra - jest extra!

Złoto uznane jest od wieków za symbol bogactwa,na dobre przeniosło się do mody i zamierza w niej pozostać.Kiedyś złote ubrania i dodatki kojarzyły się tylko z wielkimi wyjściami.Zakładało się je m.in.na różnego rodzaju bale i przyjęcia.
Dzisiaj nikogo już nie dziwi widok kobiet w złotych ubraniach na ulicach miast.Moda na sezon 2015 jest wyjątkowo bogata w ten trend.
Obecnie złoto mocno zagościło na wszystkich elementach damskiej garderoby -  spódnicach,spodniach,bluzkach i sukienkach.Nie wspominając o dodatkach. Kolekcje stworzone przez projektantów oferują modne ubrania we wszystkich odcieniach złota:od ciepłych słonecznych i żółtych po zimne z domieszką srebra - w każdym wydaniu.
Wielbicielki tego koloru mogą nosić go od stóp do głów lub w połączeniu z bielą,która świetnie też podkreśli złoty look.Zawsze zrobisz dobre wrażenie.

Źródła zdjęć:
http://www.moschino.com/
http://bit.ly/1qEHabW
http://po.st/1m4KjW
http://on.elle.com/10Zkrla
http://ffw.com.br/spfw
http://bit.ly/logomania-FW14
http://bit.ly/1pgZFc8
http://www.designscene.net/