9 stycznia 2016

Torebki 2016 - jak je nosimy
„Latem 2016 nosimy lekkie torby, o prostej formie przełamane sportową nutą. Ten sezon to powrót do DNA skóry – ręcznego krojenia, fastrygowania i ryglowania. Wnętrze torebki ma być dopracowane, każdy detal powinien przykuwać uwagę."
  Dzisiaj o torebkach,które jak wiemy są niezastąpionym elementem damskiej garderoby.
Ja je bardzo kocham,bardziej chyba niż buty.Wy zapewne też.
Moda dotyczy nie tylko wielkości torebek,kolorów czy wzorów.Ważną sprawą jest także sposób ich noszenia,który mówi wiele o naszej osobowości i stylu życia.
Przedstawiając poniższe inspiracje jak zawsze opieram się na propozycjach ze światowych wybiegów.To znakomita,najświeższa forma.

Wśród trendów torebek nadchodzącego sezonu wiosenno/letniego i nie tylko znajdziemy torebki mini lub maxi z dużym wyborem krojów,printów i kolorów.Teraz wszystkie kolory będą dozwolone.

Lato torebek 2016 to przede wszystkim lekkość i wygoda,prostota i klasyka oraz epoka retro i klimat vintage.Ponadto futurystyczne akcenty oraz łączenia tradycji z nowoczesnością świetnie się sprawdzą.
Hitem sezonu będą mini torebki a'la kosmetyczka,z miękkiej skóry/zwijane/ oraz małe na łańcuszku /łańcuszek zwinięty/ Wszystkie te torebki/małe/nosimy w dłoni. - "Liczy się efekt a nie pojemność".

Skoro mowa o łańcuszkach modne też będą torebki z masywnymi rączkami i zdobieniami.

Zatem kolejna porcja modowych newsów


http://www.socialnetworksolutions.co.uk/
http://bit.ly/1YyIoXj
http://uk.bazaar.com/1OhHr04
http://uk.bazaar.com/1NhYBvz
http://uk.bazaar.com/1OfJdPy
http://bit.ly/1VddrM7
http://bit.ly/1Z7G221
http://bit.ly/1RlZt6I
http://bit.ly/223M9Zy
http://bit.ly/1mWkObp
http://bit.ly/1PxdbU4
http://bit.ly/1QJSkhZ
http://bit.ly/1R7ckuB