21 lipca 2015

Garden Party


Zanim przejdę do stylizacji indywidualnych, jeszcze kilka propozycji jak ubrać się modnie i stosownie na letnie przyjęcia.
Poniżej przedstawiam Wam kilka fasonów ubrań na party w ogrodzie.Ukochane lato w pełni,a wraz z nim urlopy,wakacje,wypoczynek,piękna pogoda i słońce.My o tej porze roku staramy się przebywać na świeżym powietrzu jak najwięcej.Ciepłe,letnie wieczory zachęcają nas jednocześnie do organizowania prywatnych przyjęć w ogrodach,na działkach,tarasach etc.
I w takich miejscach wskazana jest przecież piękna i elegancka stylizacja.Nie możemy więc zapomnieć o odpowiednim stroju.
Stylizacja na letnie przyjęcia powinna być na pewno wygodna,lekka i zwiewna.Tu idealnie sprawdzi się sukienka.Doskonała będzie zarówno biała jak również i kolorowa,z motywem kwiatów.Jeśli decydujemy się na sukienkę,najlepiej gdyby była ona przed kolana lub do kolan.Niekoniecznie droga.
Natomiast w chłodny letni wieczór wystarczy narzucić cienki sweterek lub lekką marynarkę.
Nie możemy także zapomnieć o odpowiednim obuwiu.Skoro przyjęcie odbywa się w plenerze,więc buty muszą być i ładne,i bardzo wygodne - wskazane na płaskiej podeszwie lub koturnie.W takim miejscu jak ogród czy działka nie brakuje różnego rodzaju kamyczków,trawy i  miękkiego podłoża.Z tego też względu nie zaleca się szpilek.

Miłego letniego imprezowania :)

Źródła zdjęć:

http://bit.ly/1zOs8vh
http://vogue.uk/ec39CK
http://vogue.uk/rKKiSy
http://bit.ly/1NrDPu5
http://bit.ly/1CPCPto
http://bit.ly/1KzxhcY
http://vogue.uk/7Ic5xo
http://www.robertocavalli.com/
http://bit.ly/1HkXhU0
http://bit.ly/1H2U7VJ
http://vogue.uk/gnsCAi
http://vogue.uk/m4Zm5a
http://bit.ly/IQYsob
http://bit.ly/1LfYjXw
http://bit.ly/IQYsob
http://bit.ly/1An0XI7
http://bit.ly/IQYsob
http://www.michaelkors.com/
http://bit.ly/1CsGIVr1 komentarz:

Serdecznie dziękuję za wszystkie komentarze, dzięki którym mogę Was poznawać, odwiedzać i wzajemnie obserwować.