28 października 2014

FASHIONPHILOSOPHY FASHION WEEK POLAND / FOTORELACJE Z WYDARZENIA


Fashion Week Poland od lat cieszy się dużym zainteresowaniem.W polskiej stolicy mody w Łodzi odbyła się kolejna - 11 edycja FashionPhilosophy Fashion Week Poland.Główne wydarzenie miało miejsce w Expo oraz Monopolis Łódź i trwało od 22 do 26 października 2014.
Zanim dotarłam na miejsce musiałam się trochę potrudzić.Do miejsca i pobliskiego hotelu droga była niełatwa,miasto w okolicy wydarzenia oraz położonych w pobliżu hoteli jak na złość mocno rozkopane,dojazd niełatwy,trochę jazdy w kółko.Rano też nie było łatwo dostać się od razu do budynku Expo,gdzie odbywał się Fashion Week.Jednak szybko o tych problemach można było zapomnieć.Klimat wydarzenia całkowicie mnie pochłonął.
Wracając do wydarzenia.
_____________________
 Swoje kolekcje na wiosnę/lato 2015 zaprezentowało wielu polskich i zagranicznych projektantów.Wśród polskich marek podziwiać można było m.in.kolekcje Łukasza Jemioła.
Partnerami polskiego tygodnia mody stały się cenione wydarzenia zagranicznych branż mody m.in.Moda Lisboa - Lisboa Fashion Week oraz Showfloor Berlin - Berlin Fashion Week.
Na edycję FWP oprócz obszernych pokazów mody złożyły się również wystawy zdjęć oraz szkolenia z najlepszymi specjalistami modowych branż.
Nie sposób także pominąć blogerów,dziennikarzy i kupców,którzy się tam pojawili.Sama natomiast strefa targów kusiła ekskluzywnymi strojami i dodatkami,obok której nie można było przejść obojętnie.
O zmęczeniu w ogóle nie mogło być mowy,bowiem piękne hostessy dbały o gości częstując ich najlepszą łódzką wodą.
Warto nadmienić,że po raz pierwszy w gronie oficjalnych partnerów FashionPhilosophy znalazł się włoski magazyn COLEZZIONI.
Event bardzo udany,pełen pozytywnych wrażeń.Warto było być.Z niecierpliwością czekam na kolejną edycję.

Moje fotorelacje z tego eventu znajdziecie również na
http://www.fotomody.pl/aktualnosci/406/11-edycja-fashionphilosophy-fashion week-polandfotorelacje

Zapraszam do obejrzenia galerii.Zdjęcia może nie są najlepszej jakości ze względu na oświetlenie,które było albo za słabe,albo za mocne,ale jakieś tam wyszły.Nie jestem profesjonalnym fotografem,więc proszę też o zrozumienie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Serdecznie dziękuję za wszystkie komentarze, dzięki którym mogę Was poznawać, odwiedzać i wzajemnie obserwować.